Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Nutribén Innova® 2 (nga muaji I 6-te)

2,900.00 L
Next

Nutribén® 2

1,350.00 L
Next Product Image

Nutribén Innova®1

3,000.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Qumështi i vetëm për fëmijë në treg me Bifidobacterium animalis (BPL1) * pa vaj palme
Modulon përbërjen e trupit drejt një përmbajtje më të ulët të yndyrës dhe zvogëlon sasinë e yndyrave
me 12%, duke zvogëluar kështu rrezikun e mbipeshes në moshën madhore.

Nutribén Innova®1 është formuluar me një sasi të ulët proteine ​​dhe me cilësi më të lartë. Ajo siguron
proteina me vlerë të lartë biologjike, pasi është e pasuruar me alfalaktoalbumin, proteina me shumicë
në qumështin e gjirit.

Additional information

Paketimi

800gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nutribén Innova®1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

1

Subtotal: 240.00 L

View cartCheckout

error: Content is protected !!