Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Nutribén®Eco Potitos® Macedonia de frutas

370.00 L
Next

Nutribén® Hidrolizada 1

2,750.00 L
Next Product Image

Nutribén Innova®3 (nga muaji I 12-te)

2,700.00 L

Description

Qumështi i vetëm për fëmijë në treg me Bifidobacterium animalis (BPL1) * pa vaj palme
Modulon përbërjen e trupit drejt një përmbajtje më të ulët të yndyrës dhe zvogëlon sasinë e yndyrave
me 12%, duke zvogëluar kështu rrezikun e mbipeshes në moshën madhore.

Nutribén Innova®3 është formuluar me një sasi të ulët proteine ​​dhe me cilësi më të lartë. Ajo siguron
proteina me vlerë të lartë biologjike, pasi është e pasuruar me alfalaktoalbumin, proteina me shumicë
në qumështin e gjirit.

Additional information

Paketimi

800gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nutribén Innova®3 (nga muaji I 12-te)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.