Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Nutribén® Natal Pro Alfa(0-6 Muaj)

2,850.00 L
Next

Nutribén®Eco Potitos® Macedonia de frutas

370.00 L
Next Product Image

Nutribén® Potitos® Mollë, portokall dhe banane me biskota

250.00 L

Description

Nga 6 muaj
Potitos nga Nutriben jane te vetmet kavanoza ku ingedientet jane 100% natyrale ,
Gatuhen ne avull per te mos humbur asnje vlere ushqyese.
*pa kolorante dhe konservante
* Pa kripë, pa sheqerna të shtuar.
*pa gluten
* Frutat e zgjedhura Ecopotitos® Nutribén® janë çertifikuar me vula bujqësore organike të Bashkimit
Evropian dhe Komunitetit të Madridit
Perberesit :Molle, banane ,leng portokalli,miell orizi,biskota pa gluten,vitamine C.

Sygjerim : Pas hapjes te ruhet ne frigorifer per 24H.te mos perdoret pas dates se skadences te treguar
mbi kapak.ruajeni nga dielli

Additional information

Paketimi

190gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nutribén® Potitos® Mollë, portokall dhe banane me biskota”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.