Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Nutribén® Ecopotitos® Mish Vici me perime

450.00 L
Next

Vaji i bajames së ëmbël Drasanvi 250 ml

1,000.00 L
Next Product Image

Nutribén® Potitos® Perime dhe peshk gjuhez

340.00 L

Description

Nga 6 muaj
Potitos nga Nutriben jane te vetmet kavanoza ku ingedientet jane 100% natyrale ,
Gatuhen ne avull per te mos humbur asnje vlere ushqyese.
*pa kolorante dhe konservante
* Pa kripë, pa sheqerna të shtuar.
*pa gluten
* Me 100% vaj ulliri extra te virgjer.

Perberesit : patatet, fasulet e gjelbërta, bizelet, orizin dhe qepën, dhe peshk gjuhes .
Sygjerim : Pas hapjes te ruhet ne frigorifer per 24H.te mos perdoret pas dates se skadences te treguar
mbi kapak.ruajeni nga dielli

Additional information

Paketimi

235gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nutribén® Potitos® Perime dhe peshk gjuhez”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.