Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Nutribén® 8 Cereales digest 300gr

680.00 L 580.00 L
Next

Nutribén Innova® 5 Cereales Extra Fibra

1,050.00 L
Next Product Image

Nutribén® Soja 400gr

2,000.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Formula speciale fillestare me proteinë soje dhe pa laktozë
Vitaminat ne qumeshtin e sojes paraqesin nje tesar te rendesishem.Posacerisht vecohen vitaminat e
grupit B te rendesishme per metabolizmin dhe mbrojtjen e organizmit.
Qumeshti i Sojes eshte nje produkt vegjetal i keshilluar per ata qe vuajne nga intoleranca ndaj qumeshtit
me origjine shtazore.
Kjo formulë qumështi pa laktozë është përshtatur me të gjitha rekomandimet e pediatreve Spanjolle.
Përveç kësaj, ai përmban të gjitha vlerat ushqyese te nevojshëm për zhvillimin e fëmijës tuaj.

Additional information

Paketimi

400gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nutribén® Soja 400gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.

error: Content is protected !!