Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Xhel intim 300 ml

1,450.00 L
Next

Epatik Detox 30 tab

2,700.00 L
Next Product Image

Optimem forte 45 kapsula Drasanvi

2,530.00 L

Description

Optimem është një shtesë ushqimore e pasur me vitamina dhe minerale, një përbërje e shkëlqyer e më shumë se 20 përbërësve që kontribuojnë në funksionimin e duhur të sistemit nervor dhe, përveç kësaj, ndihmon në uljen e stresit dhe lodhjes.

PERDORIMI:Merrni 2 kapsula në ditë, të shoqëruara nga 0.2l (nje gote) ujë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Optimem forte 45 kapsula Drasanvi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.