Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Collmar Cream Gel 75 ml Drasanvi

1,100.00 L
Next

L-karnitinë 2000 mg 20×15 ml shishka Drasanvi

3,400.00 L
Next Product Image

Pluhur Oseogen 375 g Drasanvi

3,700.00 L

Description

Kontribuon në formimin normal të kolagjenit për funksionimin normal të kërceve dhe kockave. Nyja e ozeogjenit është një shtesë ushqimore unike që përfshin lëndë ushqyese në përbërësin e saj si kolagjeni detar, kërci i peshkaqenit, kondroitin dhe sulfat glukozamin. Përveç përqendrimit të lartë të atyre ushqyesve të përmendur tashmë, ne kemi shtuar gjithashtu përqendrime të larta të 8 vitaminave të rëndësishme (7 prej të cilave janë të pranishme në 100% të RDA-së së tyre) dhe mineraleve thelbësore në këtë shtesë. Forma e saj në pluhur e bën më të lehtë taksimin pasi hollohet lehtë dhe ka një shije të këndshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pluhur Oseogen 375 g Drasanvi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.