Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Furce per te pastruar biberonat

800.00 L
Next

Biberon antikolik 180 ml (adaptive)

2,000.00 L
Next Product Image

Pompe gjiri manuale

6,800.00 L

Description

Pompe manuale per te mbledhur qumeshtin e gjirit

Është ideal për pompimin e rastësishëm dhe për ato nëna që preferojnë një sistem më të thjeshtë, më intuitiv
E operueshme me një dorë.
Detajet
Projektuar për t’u përdorur me ndonjë nga shishet Suavinex.
Përfshin një shishe ZERØ.ZERØ™, #1 në shishet kundër dhimbjes së barkut
96% e përdoruesve mendojnë se është shishja më e mirë që kanë provuar ndonjëherë
Përbërja
Pompë gjiri manuale.
Shishe ZERØ.ZERØ™ 120 ml me thithkë rrjedhjeje të rregullueshme (A) prej silikoni.
3 thasë për qumësht gjiri me mbyllje zinxhir.
Çanta transporti.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pompe gjiri manuale”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.