Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Baby Cologne – Memories

1,400.00 L
Next

Sananitos barriga 150 ml nga Drasanvi (per dhimbjet e barkut)

1,500.00 L
Next Product Image

Sananitos Crecimiento y Apetito Shurup 150 ml Drasanvi

1,500.00 L

Sananitos Crecimiento y Apetito eshte nje shurup i cili do te ndihmoje femijen tuaj ne shtimin e oreksit dhe ne nje rritje te shendetshme bazuar ne ingredient natyral.

I pasur me acerola  fruti i tyre është ai me përmbajtjen më të lartë te  Vitaminës C.

Gjithashtu është i pasur me vitaminë B6, vitaminë B1, vitaminë A, flavonoide dhe minerale thelbësore (hekuri, kalciumi, fosfori, kaliumi dhe magnezi).

Description

Përbërësit:

Qumesht Blete

Ekstrakt i glicerinës së polenit

Ekstrakt i thatë Acerola

Vitamina C forma e Acidit askorbik

Glukonati i Manganit

Vitamina B3

Vitamina B5

Vitamina B2

Vitamina B6

Vitamina B1

Biotina

Vitamina B12

Përbërësit e tjerë: Uje, Sheqer integral  nga kallami i sheqerit ,Aromë Bananeje, Kalium dhe Acid Citrik.

Additional information

Sasia

150ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sananitos Crecimiento y Apetito Shurup 150 ml Drasanvi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.