Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Sananitos barriga 150 ml nga Drasanvi (per dhimbjet e barkut)

1,500.00 L
Next

Sananitos Descanso Drasanvi 150 ml ( per qetesim dhe gjume te rehatshem)

1,500.00 L
Next Product Image

Sananitos Defensas 150 ml Drasanvi

1,500.00 L

Shurup bimor i  cili mbron femijen tuaj nga virozat dhe gripi duke rritur sistemin e tij imunitar

Produkt i bazuar në ekstrakte natyrale të standardizuara të Acerola, Echinacea, Panxhar, Reishi dhe Astragalus.

Për shkak të përmbajtjes në Vitaminë C, B6, B12 dhe Zink kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar.

Description

Perdorimi :

*Për fëmijët mbi 3 vjeç: Merrni 20 ml (2 lugë) në ditë, mundësisht 10 ml (një lugë) para mëngjesit dhe 10 ml (një lugë) para darkës. Sananitos Defensas mund të përzihet edhe  me lengje.

Përbërësit :

Ekstrakt i thatë Acerola Malphigia gabra (

Vitamina C

Ekstrakt i thatë i Echinacea

Laktoferrina

Zink

Ekstrakt i thatë Reishi

Vitamina B3

Vitamina B5

Vitamina B2

Vitamina B6

Vitamina B1

Acidi folik

Biotin

Vitamina B12

Përbërësit e tjerë: Uje, sheqer integral nga kallami i sheqerit, aromë luleshtrydheje, potasium, dhe acid citrik.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sananitos Defensas 150 ml Drasanvi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.