Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Sananitos Defensas 150 ml Drasanvi

1,500.00 L
Next

Sananitos LBC Shurup 150 ml Drasanvi

1,500.00 L
Next Product Image

Sananitos Descanso Drasanvi 150 ml ( per qetesim dhe gjume te rehatshem)

1,500.00 L

Gjumi eshte nje gjendje fiziologjike aktive ,mungesa e te cilit apo shqetesimi ndaj tij shfaqin efekte negative ne zhvillimin dhe rendimentin e femijes .

Duke len menjane problemet e renda apo shfaqjen e semundjeve te tjera ,problemet me gjumin pergjithesisht vijn enga nje regjim jo i mire,nga stresi i situatave te reja apo nga situata te vecanta.

 

Rreth 30% e femijeve paraqesin probleme apo shqetesime me gjumin .

Kjo perqindje e tyre nder te tjera ,karakterizohet nga rezistenca per tu shtrire per te fjetur ,ankth ne momentin kur shtrihen ne shtrat , gjume te vone si dhe zgjime te shpeshta gjate nates.

Description

Ky produkt duhet te perdoret vetem nga :

-Femije te cilet kane veshtiresi ne te fjetur

-Femije te cilet kane veshtiresi qe te flene gjate gjithe nates

-Femije qe shfaqin shenja lodhjeje apo gjendje te pergjumur gjate dites

-Femije qe ne nje moment te caktuar shfaqin shenja nervozizmi apo acarimi

Produkt 100% bimor.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sananitos Descanso Drasanvi 150 ml ( per qetesim dhe gjume te rehatshem)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.