Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Sananitos Descanso Drasanvi 150 ml ( per qetesim dhe gjume te rehatshem)

1,500.00 L
Next

Sananitos Regutrans Shurup 150 ml Drasanvi

1,500.00 L
Next Product Image

Sananitos LBC Shurup 150 ml Drasanvi

1,500.00 L

Shurupi I krijuar enkas per parazitet ne zorre,

Oxiuraza shkaktohet nga paraziti I quajtur Enterobiusvernicularis qe gjendet ne zorren e trashe te femijeve duke shkaktuar keshtu shqetesime dhe shume dhimbje.

Paraziti mberrin ne zorre nepermjet aparatit tretes dhe si pasoje shkakton tek femijet shqetesime te renda.

Edhe pse nuk ka te dhena te sakta , eshte i njohur fakti se perqindja e femijeve qe mbart  keta parazite eshte shume domethenese duke shfaqur nje rritje ne vitet e fundit .

Ky produkt duhet te perdoret nga :

Femijet te cilet vuajne nga parazitet,duke perfshire  edhe Oxiurozat,Askaridozat,Giardiazat ( Lambja).

Description

Përbërësit Doza ditore:

Per femije +3 vjec , merret 20 ml ne dite ,ne nje doze te vetme ose e ndare ne 2 doza nga 10 ml,para drekes dhe para darkes.

Mund te merret direkt ose I tretur ne ndonje leng.

Perberesit:

 

Ekstrakt i glicerinës

Koncentrat i lëngjeve Papaja

Ekstrakt i thatë i kungullit

Bima Sanez ( Perberes te hidhur)

Përbërësit e tjerë: Uji, Sheqeri i kanellës kafe, Sorbate kaliumi, Aromë pjeshke, Acid Citric

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sananitos LBC Shurup 150 ml Drasanvi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.