Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Sananitos LBC Shurup 150 ml Drasanvi

1,500.00 L
Next

Flavogen Silueta 500 ml Drasanvi

3,800.00 L
Next Product Image

Sananitos Regutrans Shurup 150 ml Drasanvi

1,500.00 L

Sananitos Regutrans eshte shurup I cili vjen ne ndihme te problemeve me konstipacionin (kapsllekun) dhe tretjen e ushqimit te femijet.

Me perberes natyral si :

Kumbulla, molla dhe Kivi  tre frutat e njohura për përmbajtjen e tyre të lartë në fibra, ky produkt kontribuon në përmirësimin e tranzitit të zorrëve.

Description

Perberesit:

Fructooligosaccharides

Koncentrat i lëngut të kripës

Koncentrat i lëngjeve të mollës

Lëng kivi Ekstrakt i thatë Malva

Përbërësit e tjerë: Uje, Sheqeri i Kanellës kafe, arome molle

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sananitos Regutrans Shurup 150 ml Drasanvi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.