Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Hekur me ampula (30 ampula) Granions

1,700.00 L
Next

Conceptio Pregnancy(shtatezania) – 30 kapsula

2,300.00 L
Next Product Image

Selenium Granions (30 ampula)

1,600.00 L

Description

Seleni kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar,
 për të mbrojtur qelizat nga stresi oksidativ.
KËSHILLA PËR PËRDORIM:
Perdorim Oral: 1 ampulë në ditë e holluar në pak ujë, mundësisht jashtë vakteve.
 Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë, larg dritës.

MASAT PËR PËRDORIM
Këshillohet që ky suplement ushqimor të konsumohet si pjesë e një diete të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një stili jetese të shëndetshëm.
 Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar. 
Rekomandohet edhe gjate shtatzanise.


 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Selenium Granions (30 ampula)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.