Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Shkume demakijuese me Argan Ecocert bio Drasanvi 150 ml

1,450.00 L
Next

Shampo trupi me Argan Ecocert Bio 500 ml

1,800.00 L
Next Product Image

Serum i fytyrës Argan Ecocert BIO 30 ml Drasanvi

2,000.00 L

Description

Serumi i fytyrës me vaj Argani i Drasanvi është i përshtatshëm për lëkurën e dëmtuar dhe të fikura.

Formulimi i tij, i pasuruar me vaj Argan dhe kimotipe të vajit esencial Lavandin dhe Limon, është krijuar për të shkëlqyer dhe ushqyer lëkurën. Per perdorim te perditshem.

Certertifikuar Organike nga Ecocert Cosmos.

 

sasia: 30 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Serum i fytyrës Argan Ecocert BIO 30 ml Drasanvi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.