Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

shampo flokesh me tea tree oil ecocert bio-500 ml drasanvi

2,000.00 L
Next

Krem fytyre me vaj ulliri BIO 50 ml

2,900.00 L
Next Product Image

Serum i fytyrës me vaj ulliri BIO 30 ml

2,000.00 L

Description

Serumi i fytyrës së vajit të ullirit Drasanvi është krijuar posaçërisht për të korrigjuar dhe riparuar lëkurën e thatë dhe të devitalizuar, duke hidratuar dhe vonuar plakjen e lëkurës falë formulimit të tij të pasur me vaj ulliri të virgjër dhe vajra esencialë kemotipikë të mandarinave dhe lavandin.

 

sasia : 30 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Serum i fytyrës me vaj ulliri BIO 30 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.