Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Krem fytyre me Rosa Mosqueta ECOCERT BIO 50 ml Drasanvi

2,900.00 L
Next

Shampo trupi me Rosa Mosqueta BIO 500 ml

1,800.00 L
Next Product Image

Sérum Rosa Mosqueta BIO 30 ml

2,000.00 L

Description

Serum organik Rosa Mosqueta përmban 95% acide yndyrore të pangopura, të cilat stimulojnë rigjenerimin natyral të lëkurës. Aplikimi i përditshëm i këtij vaji siguron ushqyesit e nevojshëm për nje lëkurë të shëndetshme. ·

*Hidraton lëkurën: krijon një shtresë mbrojtëse duke ndihmuar në mbajtjen e molekulave të ujit të domosdoshëm për të ruajtur hidratimin e duhur.

·Ushqen lëkurën: përmes acideve yndyrore të pangopura, të cilat sigurojnë sasinë e ushqyeseve që i nevojiten lëkurës.

·Redukton rrudhat dhe shenjat e plakjes së parakohshme: falë fuqisë rigjeneruese të acideve linoleike dhe linolenike, të pranishme në përbërjen e saj, pasi ato marrin pjesë në sintezën e kolagjenit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sérum Rosa Mosqueta BIO 30 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.