Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Shampo Canamo me permbajtje kërpi 250ml

1,200.00 L
Next

Shkume pastruese per fytyren me vaj kerpi 150 ml

1,460.00 L
Next Product Image

Serumi i fytyrës me permbajtje kerpi 30 ml

2,000.00 L

Description

Serumi i fytyrës me permbajtje kerpi është i indikuar për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe per ato më te ndjeshmet.Sipas formulimit të tij, i pasur me vaj kërp siguron hidratim te lekures me një efekt rregullues të sebumit (yndyres)

 PERDORIMI:Pasi te keni pastruar lekuren, aplikoni nje sasi te vogel ne fytyre dhe qafe dhe masazhojeni lehte. Aplikojeni ne mengjes dhe ne darke.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Serumi i fytyrës me permbajtje kerpi 30 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.