Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Shampo Tee Tree Oil 250 ml

1,100.00 L
Next

Shkume pastruese per fytyren me TeaTree Oil 150 ml

1,460.00 L
Next Product Image

Serumi i fytyres me permbajtje tea tree oil 30 ml

2,000.00 L

Description

Serumi i fytyres me permbajtje te vajit te Tee Tree është formuluar për të siguruar hidratimin  e lekures. Eshte nje zgjidhje ideale per lekurat  akneike, lekurat e yndyrshme ose te miksuara . Zvogëlon dukshëm poret duke i dhene lekures nje efekt mat.  

 PERDORIMI:Pasi te keni pastruar lekuren, aplikoni nje sasi te vogel ne fytyre dhe qafe dhe masazhojeni lehte. Aplikojeni ne mengjes dhe ne darke.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Serumi i fytyres me permbajtje tea tree oil 30 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.