Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Pompe e thjeshte gjiri

1,000.00 L
Next

Sfungjeri natyral i madh

800.00 L
Next Product Image

Sfungjeri natyral mesatar

650.00 L

Description

Sfungjeri natyral Suavinex i foshnjës, me 100% materiale natyrale, pastron butësisht lëkurën e foshnjës dhe të gjithë familjes.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sfungjeri natyral mesatar”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.