Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Flavogen Silueta 500 ml Drasanvi

3,800.00 L
Next

Serumi i fytyrës me permbajtje kerpi 30 ml

2,000.00 L
Next Product Image

Shampo Canamo me permbajtje kërpi 250ml

1,200.00 L

PERDORIMI: Aplikoni shampon në flokë të lagur, masazhoni skalpin dhe flokët. Më pas shpëlajeni me shumë ujë.

 

Description

Shampo Canamo me permbajtje kërpi është indikuar për të gjitha llojet e flokëve. Falë formulimit të tij, i pasur me kërp dhe vaj esencial ai na jep butësi dhe shkëlqim në fibrën e flokeve. Ndihmon ne balancimin e sebumit (yndyres) dhe hidratimin e skalpit te kokes.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo Canamo me permbajtje kërpi 250ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.