Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Locion trupi me Tea Tree oil ecocert Bio 300 ml

1,950.00 L
Next

Serum i fytyrës me vaj ulliri BIO 30 ml

2,000.00 L
Next Product Image

shampo flokesh me tea tree oil ecocert bio-500 ml drasanvi

2,000.00 L

Description

Shampoja me tea tree oil nga Drasanvi sygjerohet  për të gjitha llojet e flokëve.

Formulimi i tij i pasur me vaj esencial tea tree , e bën atë një produkt pastrues dhe parandalues te zbokthit

.Indikuar për të gjitha llojet e flokëve

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “shampo flokesh me tea tree oil ecocert bio-500 ml drasanvi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.