Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Gote fillestare me dy doreza ( koke silikoni) 150 ml

1,650.00 L
Next

Locion Hidratues (300 ml)

1,300.00 L
Next Product Image

Shampo pa sapune -300 ml

1,300.00 L

Description

Xhel shampo syndet (pa sapun)  -Per trupin dhe floket e bebit

I testuar klinikisht nen kontroll deramtologjik

Me acide yndyrore te kokosit qe evitojne tharjen dhe irritimin

Me ekstrakt kamomili e bisabolol me veti qetesuese.

Floket e bebit zbuten ,krihen lehtesisht ,dhe shkelqejne fale provitamines B5

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo pa sapune -300 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.