Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Shampo trupi me Rosa Mosqueta BIO 500 ml

1,800.00 L
Next

Krem fytyre me tea tree oil ECOCERT bio drasanvi-50 ml

2,900.00 L
Next Product Image

Shampo per floke me Rosa Mosqueta 500 ml Drasanvi

2,000.00 L

Description

Shampoja Rosa Mosqueta nga Drasanvi ofron riparim dhe hidratim të flokëve më të thatë dhe më të dëmtuar, falë formulimit të saj të pasur me Rosa Mosqueta dhe vaj esencial të chemiotyped të Geranium

Floket do te rigjenerohen nga demtimet e faktoreve te jashtem si djelli, dekolorimet,boja etj…

 

sasia : 500 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo per floke me Rosa Mosqueta 500 ml Drasanvi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.