Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Sérum Rosa Mosqueta BIO 30 ml

2,000.00 L
Next

Shampo per floke me Rosa Mosqueta 500 ml Drasanvi

2,000.00 L
Next Product Image

Shampo trupi me Rosa Mosqueta BIO 500 ml

1,800.00 L

Description

Shampo trupi  nga Drasanvi është indikuar për lëkurën e thatë dhe të pjekur.

Përbërja e saj, e pasur me vaj esencial Rosa mosqueta, pastron lëkurën, duke e lënë atë më të hidratuar dhe të lëmuar.Aroma e saj e ëmbël me trendafil do i japi arome me te mire lekures.I indikuar për lëkurën e thatë dhe të pjekur , rigjeneruese per lekuren.

 

sasia : 500 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo trupi me Rosa Mosqueta BIO 500 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.