Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Argan Locion Trupi Ecocert BIO 300 ml Drasanvi

1,950.00 L
Next

Serum i fytyrës Argan Ecocert BIO 30 ml Drasanvi

2,000.00 L
Next Product Image

Shkume demakijuese me Argan Ecocert bio Drasanvi 150 ml

1,450.00 L

Description

Mousse pastruese Drasanvi me  Argan është një zgjidhje ideale për të pastruar plotësisht lëkurat e thata dhe të dehidratuara(falë vajrave thelbësorë kimotipë Limon dhe Lavandin), duke hequr edhe përbërjen më rezistente.

Cilësi e këndshme në mousse, është e lehtë për tu aplikuar, dhe siguron një pastrim efektiv të fytyrës çdo ditë.

Sasia : 150 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shkume demakijuese me Argan Ecocert bio Drasanvi 150 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.