Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Krem fytyre me vaj ulliri BIO 50 ml

2,900.00 L
Next

Shampo Biotin dhe Aloe vera – Flokë të thatë dhe pa jete1000 ml

1,550.00 L
Next Product Image

Shkume demakijuese me vaj ulliri Bio -drasanvi (150ml)

1,450.00 L

Description

Mousse për pastrimin e fytyres me vaj  ulliri nga  Drasanvi është një zgjidhje ideale për pastrimin e thellë të lëkurës së thatë dhe të devitalizuar (falë vajrave thelbësorë kimoterapeutikë të Mandarinës dhe Lavandin), duke hequr edhe përbërjen më rezistente.

Cilësia e këndshme e mouses është e lehtë për tu aplikuar dhe siguron pastrim efektiv të fytyrës.

sasia: 150 ml

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shkume demakijuese me vaj ulliri Bio -drasanvi (150ml)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.