Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Serumi i fytyres me permbajtje tea tree oil 30 ml

2,000.00 L
Next

Vaji i arganit 50 ml

2,500.00 L
Next Product Image

Shkume pastruese per fytyren me TeaTree Oil 150 ml

1,460.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Shkume pastruese per fytyren me Tea Tree Oil është një zgjidhje ideale për të pastruar plotësisht lëkurën madje edhe ato më të ndjeshmet duke eleminuar edhe perberjet me rezistente. E pershtatshme per lekurat me tendence akneike, te yndyrshme dhe mikse.  

 PERDORIMI:Aplikoni 2 ose 3 sprucime në dorë, sasine me pas  aplikojeni në fytyrën e lagur dhe masazhojeni me majat e gishtrinjeve. Më pas shpëlajeni me shumë ujë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shkume pastruese per fytyren me TeaTree Oil 150 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping