Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Serumi i fytyrës me permbajtje kerpi 30 ml

2,000.00 L
Next

Shampo Tee Tree Oil 250 ml

1,100.00 L
Next Product Image

Shkume pastruese per fytyren me vaj kerpi 150 ml

1,460.00 L

PERDORIMI:Aplikoni nje sasi te vogel ne fytyre dhe qafe, masazhojeni lehte, cdo mengjes dhe darke dhe shplajeni me uje te vaket.

Description

Shkume pastruese per fytyren me vaj kerpi, është një zgjidhje ideale për të pastruar plotësisht lëkurën madje edhe ato më të ndjeshmet duke eleminuar edhe perberjet me rezistente. E pershtatshme per lekurat normale dhe sensitive

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shkume pastruese per fytyren me vaj kerpi 150 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.