Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

SHURUPI I QEPES ME MJALTE PER FEMIJE – (250 ML)

1,650.00 L
Next

PURE EMOTION FOR HER – (60 KAPSULA)

3,950.00 L
Next Product Image

SHURUPI I QEPES ME MJALTE(adult)– 250 ML

1,800.00 L

Description

Me shije frutash pylli

Shurupi me qepe dhe mjalte eshte nje formule e perdorur qe ne lashtesi per trajtimin me efikasitet te kolles (te thate dhe me sekrecione), irritimeve te fytit dhe forcimit te sistemit imunitar.

INGREDIENTET (mg/doze ditore): Uje, Mjalte, ekstrakt i thate qepe (allium cepa L.) 153 mg, ekstrakt i thate i mellages se eger (Malva Sylvestris L.), 153 mg, Acid Citrik, Sorbat Potasik (ruajtes), gome Xantane (stabilizues), Vaj esencial i pishes se zeze (Pinus nigra L.) 6 mg.

PERDORIMI: Rekomandohen 15 ml ne dite te ndara ne 2 doza nga 7,5 ml ose 3 doza nga 5 ml.

PARALAJMERIM SIGURIE: Pas hapjes ruajeni ne frigorifer. Tundeni para perdorimit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHURUPI I QEPES ME MJALTE(adult)– 250 ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.