Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Krem suavinex me spf 30

1,500.00 L
Next

Sedilje makine Multibobfix

25,500.00 L
Next Product Image

Suplement Jodi (30 ampula)

3,450.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Granions  YODO  është një shtesë ushqimore me jod.
Jodi kontribuon në funksionin normal kognitiv dhe tiroide.

Jodi eshte shume i rendesishem per organizmin e njeriut.

Duke nisur nga femijet e deri te moshat e 3-ta.

Mungesa e jodit ne organizem sjell pasoja ne trupin dhe shendetin tone & anomali si zhvillim fizik apo mendor te vonuar.

Ndaj marrja e jodit ne cdo kohe te jetes eshte primare.

Sot ne cdo vend te botes jepet gjate shtatezanise, i jepet foshnjave te sapo lindura, moshes se 3-te dhe cdo individi si nje suplement i domosdoshem per trupin e njeriut .

 

Perdorimi: Merrni 1 ampulë në ditë per te rritur

*dhe gjysem doze per femije.

(mundësisht jashtë vakteve)

Sasia: 30 ampula

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Suplement Jodi (30 ampula)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping