Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Tableta Collmar te pertypeshme me shije Cokollate dhe biskote [180 Tableta]

3,150.00 L
Next

Xplendor (24 Kapsula)

2,450.00 L
Next Product Image

Tableta Collmar te pertypeshme me shije qershie [180 Tableta]

3,150.00 L

Description

Tableta Collmar është një shtesë e re ushqimore në formën e tabletave që ka të njëjtat veti si Collmar
me Magnez.
Tabletat Collmar është formuluar me Kolagjen Detare të Hidrolizuar Enzimatikisht, Acid Hyaluronic,
Magnez, Kalcium dhe Vitaminë C.
Prania e Vitaminës C në Collmar me Magnezium promovon sintezën e kolagjenit për të siguruar
kohezionin, elasticitetin dhe rigjenerimin e lëkurës së shëndetshme, kërcit dhe eshtrave.

  • Përmban 180 tableta
  • Perdorimi : 6 tableta ne dite

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tableta Collmar te pertypeshme me shije qershie [180 Tableta]”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.