Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Sterilizuesi elektrik Suavinex

9,200.00 L
Next

Tamponet pambuku nga Suavinex (60 cope)

1,300.00 L
Next Product Image

Tamponet pambuku nga Suavinex (28 cope)

700.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Tamponat e Suavinex përshtaten në mënyrë të përkryer me gjoksin e gruas, ato janë shumë të hollë dhe të padukshme nën veshje.

 

Vendosur midis gjirit dhe sytjenave, ato perthithin qumeshtin qe rrjedh nga gjiri duke ruajtur lëkurën nga lagështia dhe ruajnë ekuilibrin e saj natyror.

 

Tamponet përfshijnë një pëlhurë jo të endur në pjesën e brendshme të tyre, të testuar dermatologjikisht, e cila kujdeset për lëkurën delikate të gjoksit.

Brendesia e tyre është e përbërë nga një material me një fuqi të madhe thithëse që, përveç kësaj, neutralizon erën ndonjëherë të fortë të qumështit, duke siguruar një higjenë më të madhe.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tamponet pambuku nga Suavinex (28 cope)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping