Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Termometer Infrared PRIM

4,900.00 L
Next

Hekur me ampula (30 ampula) Granions

1,700.00 L
Next Product Image

Termometër dixhital PRIM

800.00 L

Description

Termometër dixhital i ngurtë PRIM – ECT-1 Marrja e temperaturës sqetullore dhe nëngjuhësore.

Maja e saj fleksibël e bën atë ideal për përdorim tek fëmijët.

Saktësia e matjes: +0,1°C ndërmjet 32°C dhe 42,9°C.

Ruan ne memorie matjen e fundit.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Termometër dixhital PRIM”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.