Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Set me luge dhe baby clip (+4 muaj)

1,940.00 L
Next

Termus ushqimi (400ml)

4,500.00 L
Next Product Image

Termus ushqimi (400ml)

4,500.00 L

Description

Termus per te mbajtur mualebin e bebit ose ushqimin e femijes suaj.

Fale mbylljes hermetike qe ka termusi mund te mbani edhe ushqime te lengshme si supa.

Me material te brendshem 100% inoksi

Mban ushqimin ne temperaturen e vendosur per disa ore.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Termus ushqimi (400ml)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.