Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Tamponet pambuku nga Suavinex (28 cope)

700.00 L
Next

Laxia 45caps

1,100.00 L
Next Product Image

Vaj Onagre 500mg (110 perla)

1,500.00 L

Description

Vaj Onagre  është një burim veçanërisht i pasur i acideve yndyrore të pangopura të tilla si acidi gama & acidi linoleik (61%).

Acidi linoleik i njohur si GLA ndihmon në mënyrë të konsiderueshme në rregullimin e veprimit të hormoneve të trupit të femrës duke ndihmuar për të lehtësuar simptomat e sindromit premenstrual ose menopausal.

Për më tepër është veçanërisht i dobishëm në hidratimin dhe rrezatimin e lëkurës dhe trajtimin e duhur të stresit të përditshëm. Vitamina E mbron kundër dëmit oksidativ të shkaktuar nga radikalet e lira.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vaj Onagre 500mg (110 perla)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.