Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Promelo Kompleks (50 ml)

1,970.00 L
Next

WHEY PROTEIN PLUS 800 g -PROTEINE E PASTER NGA HIRRA E QUMESHTIT ME SHIJE LULESHTRYDHE

5,600.00 L
Next Product Image

Vital Pur Junior (Qumesht Blete)

3,850.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Qumesht Blete per femije mbi  3 vjec, me nje shije fantastike luleshtrydheje qe e ben edhe me te lehte pranimin e suplementit nga femijet.

Rrit ndjeshem imunitetin dhe vitalitetin.

Me vitamine C me burim nga Acerola.

Vjen ne nje paketim me 20 shishka te vogla,rekomandohet te merret nje shishke ne dite esell ne mengjes,sipas deshires mund te tretet ne uje ,qumesht ose leng frutash.

Rekomandohet ne momentet e aktivitetit te larte dhe gjate ndryshimeve stinore.


			

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vital Pur Junior (Qumesht Blete)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.

error: Content is protected !!