Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Sierra Cazorla (Uje per femije 1,5 L)

240.00 L
Next

Biotina/Vitamina H, 500µg (90 tab)

1,200.00 L
Next Product Image

Vitamina D3 4000UI (90 tab)

1,650.00 L

Description

Vitamina D3 4000UI, eshte nje vitamine e tretshme ne yndyre te cilen lekura jone e sintetizon  kur ekspozohet ne diell ose permes ushqimit, e nevojshme ne mireqenien e shendetit te eshtrave dhe nyjeve.(90tab)

PERDORIMI: 12Vjec+

1tab ne dite, mundesisht nme ushqim

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vitamina D3 4000UI (90 tab)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.