Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Vitamineris Boost ( 10 blistera xhelatinoz)

1,400.00 L
Next

Granions prostate ( 40 kapsula)

2,400.00 L
Next Product Image

Vitamine C liposomale (1000 mg) 60tableta

1,950.00 L

Description

PSE VITAMINA C LIPOSOMAL?
Vitamina C është e përfshirë në shumë procese në trup.

Kontribuon në reduktimin e lodhjes(1), në funksionimin normal të sistemit imunitar(2) dhe në mbrojtjen e qelizave kundër stresit oksidativ"(3)>.

Trupi i njeriut nuk sintetizon natyrshëm vitaminën C, prandaj burimi kryesor është ushqimi.

PËR ÇFARË PËRFITIMET?
> (1) Energjia

> (2) Imuniteti

> (3) Antioksidant

E garantuar pa gluten, vegan, pa sheqer, pa ngjyrues apo konservues.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vitamine C liposomale (1000 mg) 60tableta”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.