Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Acid Folik 400 ɥcg x 30 kapsula

1,100.00 L
Next

KOLAGJEN MARIN SPORT LIVE 300gr

4,100.00 L
Next Product Image

WHEY PROTEIN PLUS CHOCOLATE FLAVOUR 800 g PROTEINE E PASTER NGA HIRRA E QUMESHTIT ME SHIJE COKOLLATE

5,600.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

SUPLEMENT DIETIK PER SPORTISTET

INGREDIENTET (ne mg/doze ditore te rekomanduar): Proteine e izoluar e hirres me mikrofiltrim dhe ultrafiltrim (emulsionues: lecitine soje) 26,57g, kakao e denatyruar 1,435 g, oksid magnezi0,625 g, arome cokollate, L-Glutamine 0.4g, L-Leucine 0,4 g, embelsues Sucraloze.

PERDORIMI I SYGJERUAR:  Merret nje doze prej 30g ne dite, preferohet ne mengjes, i perzier me 250 – 300 ml qumesht. Mund te merret cdo dite. Fale perberjes mund te perdoret per sa kohe eshte e nevojshme.

AVANTAZHET NUTRICIONALE: Proteina e paster me perqendrim te larte (80%) e perftuar nga ultrafiltrimi dhe jo nga trajtimi me nxehtesi per te ruajtur te paprekur strukturen molekulare. Eshte produkt me sasi shume te ulet karbohidratesh dhe pa yndyre. Pastertia e larte e ben shume te pasur ne aminoacide esenciale dhe minerale si kalciumi dhe fosfori. Permbajtja e larte ne magnez ndihmon ne sintezen e proteines. Jep rezultate pozitive ne perberjen trupore, ne uljen e mases dhjamore, rritjen e mineralizimit te kockave dhe shtimin e forces. I disponueshem ne shije cokollate, luleshtrydhe dhe vanilje

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “WHEY PROTEIN PLUS CHOCOLATE FLAVOUR 800 g PROTEINE E PASTER NGA HIRRA E QUMESHTIT ME SHIJE COKOLLATE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping