Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Shampo per floket me vaj ulliri BIO 500 ml

2,000.00 L
Next

Locion trupi me vaj ulliri BIO 300 ml

1,950.00 L
Next Product Image

Xhel dushi me vaj ulliri BIO 500 ml

1,800.00 L

Description

Xhel dushi me vaj   ulliri nga   Drasanvi është e indikuar për lëkurën e thatë dhe të devitalizuar. Falë përbërjes së saj, të pasura me vajra esencialë ulliri dhe kimoterapeutikë të mandarinë dhe Lavandin, ajo i siguron lëkurës ushqim dhe hidratim, si dhe një efekt qetësues për shqisat tona .

I indikuar për lëkurën e thatë dhe të irrituar.

sasia : 500 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Xhel dushi me vaj ulliri BIO 500 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.