Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Sport Live – MAX CLA 90 kapsula

2,200.00 L
Next

Xhel hidroalkoolik per duart (higjenizues)70% alkool 100 ml

590.00 L
Next Product Image

Xhel higjenizues i duarve dhe trupit 250 ml Drasanvi

820.00 L

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Xhel higjenizues i duarve dhe trupitformuluar me agjentë antiseptik.

I pershtatshem per te gjithe familjen. Formula e saj, me pH fiziologjik është ideale për një higjenë efektive dhe te pademshme per lëkurën tonë.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

 

me perberes: aloe vera, ekstrakt propolis dhe ekstrakt limoni të cilat forcojnë efektin e agjentëve të saj sanitues ndërsa ndihmojnë për të mbajtur lëkurën tonë të butë, të hidratuar dhe të kujdesur.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Xhel higjenizues i duarve dhe trupit 250 ml Drasanvi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.

error: Content is protected !!