Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Shkume pastruese per fytyren me TeaTree Oil 150 ml

1,460.00 L
Next

Optimem forte 45 kapsula Drasanvi

2,530.00 L
Next Product Image

Xhel intim 300 ml

1,450.00 L

Description

Xheli intim nga Drasanvi ,ka një formulim të bazuar në ekstrakt organik Aloe Vera, ekstrakt organik Calendula, ekstrakt organik ulliri, vaj esencial të vajit Tee Tree, vaj esencial Lavender organic. Përfshin gjithashtu prebiotik në formulimin e saj, të cilat favorizojnë gjenerimin e florës, duke e balancuar atë. Për më tepër, ka funksion qetësues, antibakterial dhe antifungal (antimykotik). Ai ka një pH prej 4.5, ideal për zonën e kujdesit intim.

 

PERDORIMI:

Aplikojeni në zonën intime. Shpëlajeni me shumë ujë,  e rëndësishme eshte që të thahet mirë zona.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Xhel intim 300 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.