Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Locion Hidratues (300 ml)

1,300.00 L
Next

Koke zevendesuese (sx pro) 0+

800.00 L
Next Product Image

Xhel shampo shkumezuese (300 ml)

1,300.00 L

Description

Xhel Shampo shkumezuese ,per trup dhe floke .

PH5.5

*Pa parabene

*Pa petrolate

I testuar klinikisht nen kontroll dermatologjik

Me acide yndyrore te kokosit qe evitojne tharjen dhe irritimin  e lekures.

Me PH 5.5 qe ruan barrieren mbrojtese te lekures se te sapolindurit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Xhel shampo shkumezuese (300 ml)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.