Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Locion Hidratues (750 ml)

2,600.00 L
Next

Xhel shampo Syndet (formule pa sapun) 750 ml

2,600.00 L
Next Product Image

Xhel Shampo Syndet Formule pa sapun(500 ml)

2,100.00 L

Description

Xhel shampo syndet (pa sapun)  -Per trupin dhe floket e bebit

I testuar klinikisht nen kontroll deramtologjik

Me acide yndyrore te kokosit qe evitojne tharjen dhe irritimin

Me ekstrakt kamomili e bisabolol me veti qetesuese.

Floket e bebit zbuten ,krihen lehtesisht ,dhe shkelqejne fale provitamines B5

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Xhel Shampo Syndet Formule pa sapun(500 ml)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.