Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Nutriben drithera +12m (375 gr)

650.00 L
Next

Trama trsnformer bad (krevat 3n1)

72,000.00 L
Next Product Image

Xhel stick me arnica (3m+)

1,350.00 L

Description

Xhel stick me perberje arnica nga Prim.

Perdorimi: nga mosha 3 muaj +

• Gel stick Arnica për enjtje  dhe mavijosje janë zakonisht pjesë e kompletit të urgjencës kur fëmijët janë në moshën e lojës dhe bien gjatë gjithë kohës.

• Në format stick dhe në formë të butë, aplikimi i tij në zonën e prekur prodhon një ndjesi mirëqenieje që rehaton lëkurën e fëmijëve, mund të përdoret nga 3 muajsh dhe të përsëritet sa herë të jetë e nevojshme.

Keshillohet te perdoret gjate fazes se vaksinave te femijeve pasi nuk lejon enjtjen apo hematomen ne vendin e vaksinuar.

I testuar dermatologjikisht. Nga 3 muaj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Xhel stick me arnica (3m+)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.