Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Nutriben 8 Cereale me mjalte dhe fruta (+6muaj)

580.00 L
Next

Biberon Forest -270ml (sx pro) +3 muaj

1,250.00 L
Next Product Image

8 cereale me fruta dhe qumesht te adaptuar 300 gr(+6muaj)

750.00 L

Description

Mualebi me fruta (pjeshke,kajsi,banane,portokall) me permbajtje qumeshti

Pergatitja me uje.

mosha: +6 muaj

paketimi: 300 gr

Pa vaj palme

pa sheqer te shtuar

me gluten

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “8 cereale me fruta dhe qumesht te adaptuar 300 gr(+6muaj)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping