Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Nutribén®flashkeza gruri me fruta nga muaji 12(750gr)

1,200.00 L
Next

8 Cereales mjalte Fibra (300 gr)

580.00 L
Next Product Image

8 Cereales mjalte Digest (300 gr)

580.00 L

Description

 

PA VAJ PALME

Duke filluar nga muaji i 6-te

 

E pasur me 11 Vitamina, Kalcium dhe fosfor

Perberesit : drithera (grure,elb,theker,miser,oriz,tersher,mjalte 5 %,melekuqe )

Minerale: calcium ,fosfor

Vitamina: C,niacin,E,B1,B6,A,Acid folik,K1,Biotine,D3

Arome vanilje *mund te permbaje gjurme qumeshti

Nutribén® ka realizuar një proces të prodhimit natyror pa procese kimike, gjë që krijon një përparim të rëndësishëm teknologjik, bëhet fjalë për ruajtjen e aromës origjinale të drithërave me anë të hidrolizës termike.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “8 Cereales mjalte Digest (300 gr)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping