Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Fara Chia Bio ( 250 g)

750.00 L
Next

Curcuma bio (150 g )

1,100.00 L
Next Product Image

Acai Bio (70 g )

2,150.00 L

Description

Acai është një frut shumë i çmuar.

Ky frut I eger rritet në një zonë të vogël të Amazonës. Për shekuj, manaferrat njiheshin dhe konsumoheshin ekskluzivisht në pyjet e shiut të Amerikës së Jugut.

Në këtë shekull, dhe në duart e një studimi mbi dietën e vendasve, janë zbuluar vetitë e ndryshme të këtij fruti.

Acai eshte  një ushqim i pasur me me vitamina. Shija e ëmbël dhe e thartë e Acai e bën atë një përbërës të shkëlqyeshëm për përgatitjen e salcave, smoothies dhe ëmbëlsirave.

Doza ditore : 10gr

* Nga bujqësia organike

Pa ngjyroses, konservues ose sheqerna të shtuar.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Acai Bio (70 g )”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping