Blini Online nga Espana Pharm
Previous
Previous Product Image

Fibramax 400 gr

2,200.00 L
Next

WHEY PROTEIN PLUS CHOCOLATE FLAVOUR 800 g PROTEINE E PASTER NGA HIRRA E QUMESHTIT ME SHIJE COKOLLATE

5,600.00 L
Next Product Image

Acid Folik 400 ɥcg x 30 kapsula

1,100.00 L

Description

Kontribuon ne rritjen e qelizave materne gjate shtatezanise. Kontribuon ne sintezen normale te aminoacideve. Kontribuon ne formimin normal te qelizave te gjakut. Kontribuon ne funksionimin normal psikologjik. Kontribuon ne funksionimin normal te sistemit imunitar. Ndihmon ne zvogelimin e lodhjes dhe deboleses. Kontribuon ne procesin e ndarjes qelizore.

Permbajtja (mg/doze ditore te rekomanduar): Celuloze mikrokristaline (agjent shtues), Hydroxypropyl methylcelulose (kapsula), Magnesium stearate (agjent shtues) 40 mg, Dioxid siliconi (agjent kundra thyerjes) 10mg, Acid Folik (Acid Petroyl-L-glutamik) 0,4 mg.

PERDORIMI

Merret nje kapsule ne dite me nje nga vaktet kryesore.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Acid Folik 400 ɥcg x 30 kapsula”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping